reebok_app_iphone-218-85

Reebok stworzył nową aplikację na iPhona, dzięki której możemy dostosować buty tej marki do własnych potrzeb i upodobań. To innowacyjne rozwiązanie jest doskonałe dla  użytkowników, którzy nie czują się usatysfakcjonowani propozycjami projektantów i ciągle marudzą z powodu braku odpowiednich butów, a także dla wszystkich indywidualistów, którym bardzo zależy na tym, żeby nie spotkać na ulicy osoby w identycznym ubraniu.

Aplikacja Reeboka kładzie kres tym rozterkom. Teraz wystarczy jedynie ściągnąć ją z App Store, wybrać jeden z trzech rodzajów butów sportowych marki Reebok: The Freestyle, The Classic Leather i The Ventilator, a następnie stworzyć niepowtarzalny, odpowiadający naszym gustom model. Sami możemy dobrać kolor butów, materiał, z którego mają być wykonane, ponadto mamy możliwość dodawania własnych napisów. Trzeba przyznać, że firmie Reebok nie można odmówić pomysłowości.

Aplikacja jest darmowa, lecz nie oznacza to, iż nie przyniesie ona żadnych korzyści finansowych dla Reeboka. Wprost przeciwnie – zaprojektowane przez siebie buty, użytkownik aplikacji będzie mógł kupić!  Ceny „indywidualnego” obuwia będą wynosić od 80 do 120 funtów.

Reebok spodziewa się dużego zainteresowania aplikacją wśród użytkowników iPhonów. Szef Brand Marketingu firmy, Richard Prenderville, tłumaczy: „Dostosowanie do preferencji użytkownika przyniosło wiele sukcesów stronie reebok.com w ciągu ostatnich 2 lat, teraz możemy szczerze powiedzieć, ze jesteśmy marką w Twoich rękach”.

Na razie darmowa aplikacja dostępna jest jedynie w USA oraz Wielkiej Brytanii, lecz już niebawem będzie można ją ściągnąć z App Store również w Niemczech, Francji, Belgii, Holandii oraz Austrii.

Źródło: http://www.techradar.com/

Dziel się artykułem!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus