142117-iphoneforcollege-sml_original4

Co prawda, mówienie o szkole w lecie to rzadkość, raczej wtedy każdy stara się myśleć o czymkolwiek innym, tylko nie o nauce. Jednak w przypadku pojawienia się takiego ciekawego rozwiązania nawet poruszanie tematu szkoły może stać się przyjemne… Mowa oczywiście o nowej aplikacji na iPhone’a i iPod’a Touch specjalnie dla uczniów i studentów.

Kiedys były notesy i kalendarze, w których zapisywało się plan zajęć i ważne rzeczy do zrobienia.  Teraz czas na organizer, ale w formie elektronicznej.

iStudiez Pro, bo tak nazywa się dzieło Andriy’a Kachalo i Michaela Balashoff’a to planer, który nie pozwoli Ci zapomnieć gdzie, o której i z kim masz zajęcia. Ponadto zintegrowana książka adresowa pomieści kontakty do wszystkich wykładowców i znajomych. Jeśli masz problem ze znalezieniem czasu na imprezę 2 tygodnie naprzód, pomocne będą różne tryby podglądu, dzięki którym bez problemu możesz przeglądać dane tygodnie, a nawet miesiące.

Ważne jest także to, że w iStudiez Pro możesz dostosować do swojego gustu kolorystykę i wygląd ikon. Dzięki temu organizer jest bardziej „nasz” oraz łatwiej go przeglądać.

Aplikację można ściągnąć z App Store za 2,99 USD.

Źródło: http://appofmyeye.com/
http://www.tuaw.com/

Dziel się artykułem!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus