wymiana_samsungow_sgh-c450

Ważna informacja dla wszystkich posiadaczy Samsunga SGH-C450: telefon może być niebezpieczny dla Waszego zdrowia. To nie żart, ani antyreklama. O wadzie poinformował bowiem sam producent, który zamierza zresztą możliwie szybko naprawić swój błąd.

Problem, do którego przyznał się koreański potentat, polega na tym, że poziom emisji fal radiowych emitowanych przez wymieniony model najprawdopodobniej przekracza przyjęte normy. Co prawda nie wiadomo na pewno, na ile jest to rzeczywiście niebezpieczne, niemniej Samsung zdecydował, że bezpieczniej – zarówno dla jego klientów, jak i jego wizerunku – będzie wycofać wątpliwą partię telefonów SGH-C450 z rynku.

W Polsce akcja wymiany wadliwych urządzeń rozpocznie się 16 lutego i potrwa aż dwa miesiące. W tym czasie każdy użytkownik Samsunga SHG-C450 objętego programem będzie mógł oddać swój aparat w autoryzowanym punkcie serwisowym i otrzymać z zamian nowy, tym razem już w pełni sprawny telefon o parametrach zgodnych z obowiązującymi normami. Firma szacuje, że na polski rynek trafiło ok. 20 tys. uszkodzonych SGH-C450.

By cała akcja przebiegała sprawnie, Samsung uruchamia specjalną infolinię. Zainteresowani powinni zadzwonić pod numer 0-801 172 678.

wymiana_samsungow_sgh-c450_1

SGH-C450 to klasyczny, znakomicie wykończony elegancki telefon, mieszczący w sobie zaskakująco dużo nowoczesnych funkcji. Zawiera w sobie wszystko, co niezbędne: dobrej jakości kolorowy wyświetlacz LCD (1,52’’), cały zestaw wygodnych narzędzi typu PIM (personal information manager), zwiększającą bezpieczeństwo funkcję Mobile Tracker, polifoniczne (16-tonowe) dzwonki, przeglądarkę WAP 2.0, platformę Java, a także radio FM i prosty, ale świetnie spełniający swoją rolę, aparat fotograficzny VGA z czterokrotnym cyfrowym zoomem (matryca 0,3 Mpx). Liczba co najmniej 20 tys. sprzedanych w Polsce modeli to nie przypadek, jest to bowiem wyjątkowo udane przedsięwzięcie Samsunga, jeśli brać pod uwagę przede wszystkim stosunek ceny do jakości.

Źródło: http://www.samsung.pl/

Dziel się artykułem!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus