motorolka-w6

Wszyscy, którzy dbają o swoją kondycję chyba zgodzą się z tym, że przyjemniej jest ćwiczyć przy dźwiękach ulubionej muzyki. Motorola poszła tym śladem i postanowiła zadbać o miłośników sportu, którzy nie mniej niż robienie przysiadów i jogging, cenią sobie muzykę.

13 kwietnia w Meksyku Motorola zaprezentowała W6 – nowy model z serii MOTOROKR. W6 to połączenie atrakcyjnego designu z ciekawymi aplikcjami. Trzeba przyznać, że telefon zawiera prawdziwe smaczki, otóż na podstawie danych wprowadzonych do aplikacji (imię, wiek, płeć, waga i wzrost) potrafi sam przygotować,  indywidualnie dla Ciebie opracowany, plan treninów fizycznych. Ponadto W6 zawiera stoper i licznik spalanych kalorii. Mamy również możliwość eksportu danych fitness do Excela, dzięki czemu jesteśmy w stanie na bieżąco śledzić efekty naszych treningów.

Dla melomanów producent przygotował klawisze muzyczne, które zapewniają szybki dostęp do ulubionych piosenek. Dzięki nawigacyjnym przyciskom możemy kontrolować odtwarzacz, nawet gdy telefon jest wyłączony. Ponadto w wyposażeniu jest Bluetooth, aparat 1.3 Mpix oraz slot kart pamięci microSD. Bateria zaś pozwala na 400 minut rozmowy oraz 350 godzin czuwania.

Nie znamy jeszcze ceny MOTOROKR W6, jednak wiadomo, że jako pierwsi będą mogli przetestować go mieszkańcy Meksyku. Trzeba więc nam będzie poczekać jeszcze trochę na elektronicznego trenera. Póki co, musi nam wystarczyć zapisywanie spalonych kalorii w starym dobrym notatniku.

Źródło: http://www.phonearena.com/
http://www.mediacenter.motorola.com/

Dziel się artykułem!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus