topic_mediaspace

Wszyscy, którym przeszkadza to, że mając telefon w plecaku lub torebce nie widzą przychodzących wiadomości lub tego, co właśnie napisali znajomi na Facebooku, mogą już odetchnąć z ulgą. Nie, nie chodzi tu o rozwiązanie w postaci komórki – zegarka, ale LiveView, małe urządzenie od Sony Ericsson, które pozwala na zdalną kontrolę telefonu.

Ten niezwykły gadżet o niewielkich rozmiarach (11,0 x 35,0 x 35,0 mm) przeznaczony jest do współpracy z trzema smartfonami marki Sony Ericsson: X10, X10 mini oraz X10 mini pro z systemem Android 2.0 lub nowszym. Urządzenie, dzięki połączeniu Bluetooth oferuje wiele udogodnień, jak np. :

- kontrolowanie odtwarzacza muzycznego poprzez wybór utworów oraz regulację głośności,
- obserwacja powiadomień i zarządzenie kalendarzem,
- aktualizacja statusów z Facebooka i Twittera,
- obserwacja połączeń przychodzących,
- podgląd wiadomości z kanałów RSS.

Dzięki tym funkcjom na LiveView zobaczymy wszystko, co dzieje się na ekranie smartfona. Urządzenie można umieścić na pasku od zegarka albo breloczku, dlatego na pewno sprawdzi  się podczas porannego joggingu czy jazdy zatłoczonym autobusem.

Jeśli więc jesteście szczęśliwymi posiadaczami wymienionych wcześniej smartfonów i macie ochotę na zakup tego ciekawego urządzenia informujemy, że LiveView będzie dostępny w sklepach już w listopadzie za 69 euro. Do zarządzania telefonem za pomocą gadżetu konieczne jest ściągnięcie ze sklepu Android Market darmowej aplikacji LiveWare.

Więcej informacji na temat LiveView znajdziecie w informacji prasowej Sony Ericsson i opisie produktu.

Źródło:
http://www.sonyericsson.com/

Dziel się artykułem!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus