igol_ip_screen

Maniacy piłki nożnej będą mieć w końcu wszystkie informacje na wyciągnięcie ręki. Pod jednym adresem znajdą newsy, wyniki spotkań, tabele ligowe, bazy piłkarzy oraz drużyn. iGol.mobi, mobilny serwis internetowy, wystartował pod koniec maja!

Serwis jest zoptymalizowaną wersja wortalu iGol.pl, która została przygotowana specjalnie z myślą o niewielkich urządzeniach przenośnych, jak telefony komórkowe czy PDA.

Szykuje się prawdziwy raj dla każdego zaopatrzonego w komórkę kibica. iGol.mobi zawiera mini-fotogalerię oraz wyszukiwarkę, która szybko pozwoli przeszukać dostępną bazę artykułów, zawodników i klubów.

„Chcemy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom czytelników. Obserwujemy potrzebę stałego dostępu do informacji, w związku z tym postanowiliśmy uruchomić iGol.mobi z myślą o wszystkich fanach futbolu. Naszym celem było stworzenie nowoczesnego serwisu piłkarskiego, który byłby dostępny w każdym miejscu i o każdej porze, np. na stadionie czy w autobusie. Uważam, że warto wyjść z taką propozycją do ludzi i pokazać, że iGol jest pionierem jeśli chodzi o serwisy piłkarskie.” – mówi Wojciech Kocjan, redaktor naczelny wortalu iGol.pl.

Źródło: http://www.igol.pl/

Dziel się artykułem!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus