cz_pwr

Czyżby szykował się konkurent dla Play, dotychczasowego pioniera obniżek cenowych wśród operatorów? Czas pokaże… Jedno jest pewne, nawet jeśli ceny „wRodzinie” nie będą najniższe na rynku to i tak znajdą się rzesze ludzi, którzy bardzo chętnie podpiszą z nim umowę. Czemu? Ze względu na pomysłodawcę tego projektu…

Jest nim ojciec Tadeusz Rydzyk we własnej osobie. Po sukcesie radia, wydawnictwach prasowych oraz telewizji satelitarnej czas na nową telefonię komórkową.

Fundacja ojca Rydzyka, Lux Veritatis, zawarła umowę z CenterNetem, na mocy której uruchomi usługi komercyjne dla społeczności skupionej wokół Radia Maryja, TV Trwam, Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej, Naszego Dziennika oraz Fundacji Nasza Przyszłość. Wartość umowy szacowana jest na ok. 160 mln zł.

Umowa przewiduje m.in. warunki sprzedaży w docelowo 2000 punktach sprzedaży w Polsce, zaś znak towarowy „wRodzinie” ma pozostać współwłasnością obu stron w równych częściach.

Na początku współpracy planowane jest wprowadzenie produktów przedpłaconych (pre-paid). W późniejszym terminie podjęta zostanie decyzja o poszerzeniu oferty o abonament (post-paid). Jak podaje biuro prasowe CenterNetu „Zgodnie z umową, w terminie do 27 czerwca 2009 roku CenterNet podpisze kolejne dwie umowy z podmiotami wskazanymi przez Fundację Lux Veritatis, dedykowanymi do bezpośredniej współpracy w obszarach wskazanych w umowie”.

Cóż, teraz pozostaje tylko czekać, aż szef Radia Maryja założy swój portal internetowy…

Źródło: http://www.centernet.com.pl/

Dziel się artykułem!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus