nap

Całonocna impreza ostatniej nocy, słoneczny dzień za oknem, czy cokolwiek innego, co nie pozwala nam skupić się na pracy, od teraz nie będzie już stanowić problemu dla pracowników, pod warunkiem, że posiadają oni iPhona. Nowa aplikacja o nazwie iNap@Work pozwala nam zdrzemnąć się w pracy, tak, że nikt tego nie zauważy!

iNap@Work imituje pracę biurową, a ściślej mówiąc, dźwięki, jakie z nią się kojarzą. Dzięki tym odgłosom każdy dookoła będzie przekonany o tym, jak ciężko pracujesz.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze. Wszystko, co trzeba zrobić, to wybrać „ulubione” biurowe odgłosy oraz ustawić częstość ich powtarzania. Masz do wyboru: pisanie na klawiaturze, kliknięcia myszką, dźwięk przerzucania kartek oraz „odgłosy człowieka” tj.: dmuchanie nosa, kaszel, itp. Swoje ustawienia zatwierdzasz klikając w polecenie „NAP” i teraz już możesz swobodnie podrzemać.

Trzeba przyznać, ze iNap@Work jest bardzo ciekawym rozwiązaniem. I to nie tylko dla pracownika, ale również dla szefa – on też ma czasem ochotę zdrzemnąć się w pracy, choć o tym nie mówi. Więc jeśli z czyjegoś pokoju dobiegają odgłosy biurowe, lecz na nasze pukanie odpowiada głucha cisza, nie otwierajmy drzwi z rozmachem, ktoś przecież może smacznie spać…

iNap@Work jest do nabycia wApp Store w cenie 0.99 USD.

Źródło: http://justanotheriphoneblog.com/
http://www.intomobile.com/

Dziel się artykułem!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus