whole-foods-market-recipes-200x300

Teraz użytkownik iPhone’a może przyrządzić prawdziwą ucztę dla swojego podniebienia. Nawet jeśli umie jedynie zagotować wodę i włożyć gotowego kotleta do mikrofalówki. Otóż, nowe aplikacje na iPhone’a uczą jak przyrządzać pyszne dania i robić wyśmienite drinki!

Darmowa aplikacja o nazwie Whole Foods to całe mnóstwo inspiracji, które pomogą przygotować posiłek. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie: dania z niską zawartością tłuszczu, wegetariańskie, bezglutenowe. Whole Foods pozwala także na przygotowanie szybkiego dania z produktów, które mamy w zasięgu wzroku.

Po wyśmienitym obiedzie, iPhone, a konkretnie aplikacja Drinkinspiration, pomoże nam również w przygotowaniu drinków na wieczorne spotkanie z przyjaciółmi.

1307_drinkinspiration_1

Drinkinpiration By Absolut to przewodnik po drinkach sponsorowany przez znanego producenta wódek, firmę Absolut. Aplikacja, ze względu na alkohol, jest dostępna dla osób od 17 roku życia (od 21 roku zycia w USA).

Drinkinspiration zawiera obszerną bazę drinków, także bezalkoholowych. Program pozwala wybrać interesujący nas drink według niezwykle pomysłowych kryteriów, np. naszego ulubionego koloru, lokalizacji miejsca, w którym właśnie przebywamy. Dla wszystkich, którzy w głębi duszy czują się eksperymentatorami, aplikacja oferuje opcje wyboru drinka na podstawie dźwięków otoczenia, posiadanych składników, preferencji rodzaju alkoholu, pory dnia, popularności, typu posiadanych szklanek, pogody, smaku. Ponadto, dzięki Drinkinspiration możemy szybko sprawdzić, co pije się na świecie i jakie drinki są aktualnie najbardziej trendy.

Integracja aplikacji z Facebookiem i Twisterem pozwala podzielić się ze znajomymi swoimi ulubionymi przepisami.

Drinkinspiration możesz pobrać za darmo ze strony http://bit.ly/Drinkinspiration.

Wszystkim zainteresowanym życzę więc „Smacznego!” i „Na zdrowie!”

Źródło: http://media.netpr.pl/
http://applemania.pl/

Dziel się artykułem!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus