funstrefa

W dobie skomputeryzowania i namiętnego surfowania kontakty przez Internet i komórkę stały się normalnością. Niektórzy wolą je od spotkań w realu, bo w sieci nie są aż tak nieśmiali i mogą w pełni zaprezentować swoje walory intelektualne (a czasem również inne;)). Właśnie dla tych osób oraz dla wszystkich, którzy szukają nowych znajomych, tudzież drugiej połówki, powstał serwis FunStrefa.

FunStrefa to mobilna usługa randkowa przygotowana przez firmę One2tribe oraz sieć Era. Polega na czatowaniu poprzez sms’y z wybranymi osobami. Jeśli mamy ochotę poflirtować z kimś interesującym zakładamy swój profil i tworzymy listę znajomych.

Wyszukiwanie osób zostało ułatwione poprzez możliwość wyszukania osób o podobnych preferencjach oraz poprzez quizy. Dzięki nim serwis sam podpowiada nam konkretne osoby, które udzieliły podobnych odpowiedzi do naszych.

Według mnie najciekawsza jest jednak opcja wyszukiwania osób poprzez lokalizację GSM. Wtedy bez problemu namierzymy kto z naszej okolicy zarejestrował się w FunStrefie, może odnajdziemy przystojnego nieznajomego (lub nieznajomą), którego co ranek widzimy w tramwaju;).

Jeśli jesteście zainteresowani tą usługą i, oczywiście, macie komórkę w sieci Era, możecie przez 7 dni testować FunStrefę. Rejestracja polega na wysłaniu bezpłatnego sms’a o treści FS na numer 8089, później zaś należy postępować zgodnie z instrukcjami. Więcej informacji na temat Fun strefy znajdziecie na stronach:http://www.funstrefa.pl/ oraz wap.funstrefa.pl.

Źródło: http://www.one2tribe.pl/

Dziel się artykułem!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus