pw363

W dzisiejszych czasach mało kto jest w stanie rozstać się chociażby na jeden dzień ze swoim telefonem albo na dźwięk sms’a nie zerknąć od razu kto napisał. Niektórzy nie wyobrażają sobie również tego, że mogliby nie odebrać telefonu. Co jednak, kiedy taka sytuacja będzie mieć miejsce? Wtedy trzeba liczyć na wyrozumiałość dzwoniącego (bo przecież wiadomo, że nie zawsze można odebrać) lub zabezpieczyć się w odpowiedni sposób…

Nowa i, co ważne, darmowa aplikacja o nazwie Basels Reply kulturalnie załatwi sprawę nieodebranego połączenia. Napisze sms’a do osoby, która do nas dzwoniła z wyjaśnieniem, że w tej chwili nie możemy rozmawiać. Proste i pożyteczne. Aplikacja dostępna jest dla użytkowników telefonów z systemem Windows Mobile.

Ponadto, dla wszystkich, których męczy pisanie sms’ów, twórcy Basels reply przygotowali ciekawą funkcję – aplikacja potrafi odpisać na przychodzące sms’y.

Program umie bowiem wyszukiwać i rozpoznawać we wiadomościach tekstowych określone ciągi znaków. Na konkretny wzorzec będzie mógł wysłać sms’ową odpowiedź, ułożoną wcześniej przez właściciela komórki.

źródło: http://simblog.pl/
http://www.pocketpicks.co.uk/

Dziel się artykułem!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus