Impulse game pad

Impulse game pad

Jeżeli nie masz zainstalowanych żadnych gier na swoim smartphonie zapewne ten post nie jest do ciebie. Jestem jednak prawie pewien, że znajdę choć by Angry Birds lub w ostateczności niewinnego pasjansa.

Game what? 

Dynamiczny rozwój aplikacji w tym gier na urządzenia przenośne eksplodował już ładnych kilka lat temu. Jednak wiele typów gier nie przenosi grywalność i możliwości sterowania aplikacjami jak nasze ulubione konsole domowe. Na rynku pojawiają się lepsze i gorsze gamepady oraz przestawki do telefonów komórkowych które pozwalają na podpięcie pada np. z Playstation 3 lub 4 oraz Microsoft Xbox one. Wszystkie te rozwiązania mają swoje plusy i minusy jednak nie spełniają jednego podstawowego założenia. Nie są mobilne! Wyobraź sobie game-pada którego zawsze możesz mieć przy sobie i użyć go w każdym momencie. W przerwie w szkole, w drodze do pracy, w kolejce do lekarza.

Tak mamy taką technologię! 

Chciałbym wam dzisiaj przedstawić bardzo sprytne urządzenie dostępne w sklepie geekee.pl. IMpulse game controller to 3 urządzenia w jednym. Najmniejszy game controller, lokalizator kluczy i pilot do prezentacji dostępny na rynku.

Game controller. Urządzenie pozwala na sterowanie grami zarówno na urządzeniach wyposażonych w system Android ( od v. 2.3.3 ) oraz IOS ( od 5.0 ). Dostępnych jest ponad 50 gier zarówno w Google Play jaki i w Apple AppStore. Działający przez bluetooth super sprawdza się w oldschoolowych platformówkach jak, symulatorach lotów jak i wyścigach.

Pilot do prezentacji. Współpracujący z Mac OS X oraz Windowsem. Impulse controller pozwala ci na sterowania prezentacjami Keynote oraz Microsoft Power Point. Oprócz prezentacji kontroler obsługuje także media playery.

Lokalizator kluczy. Gdy przypniesz iMpulse do kluczy nie musisz się martwić gdy następnym razem zapomnisz gdzie je położyłeś. Wystarczy, że wywołasz swoje urządzenie za pomocą bluetooth. Impulse controller da ci znać po przez głośne pikanie gdzie jest.

Super żywotność: 

Game pad ładowny jest za pomocą kabla mikro-usb do USB dostarczonego w zestawie. Dzięki technologii bluetooth low energy (v.2.1) okres czuwania to aż 30 dni, natomiast bateria pozwala nam na 10 godzin ciągłego grania. Dodatkowo w zestawie dostaniemy tz. sleve – etui, które będzie chroniło nasze urządzenia przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Impulse controller dostępny jest w sklepie geekee.pl, który jest wyłącznym dystrybutorem urządzenia w Polsce.

 

Dziel się artykułem!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus