dexter_iphone_game

Wszyscy właściciele iPhone’ów, którzy lubią historie mrożące krew w żyłach mogą juz szykować się na sporą dawkę emocji. Bowiem w końcu do App Store trafiła gra pt. „Dexter”, stworzona na podstawie hitu telewizyjnego o takim samym tytule. Dla niewtajemniczonych dodam, że Dexter jest człowiekiem o dwóch twarzach – pracownik policyjnego laboratorium, który tropi i zabija tych przestępców, którzy uniknęli kary wymiaru sprawiedliwości…

Aplikacja wciągająca nas w przygody Dextera czekała aż rok na to, żeby trafić do App Store. Żmudne poprawki i dopracowanie szczegółów przyniosły efekty. Teraz  możemy na ekranie naszego iPhone’a odwiedzać miejsca zbrodni, analizować próbki krwi i pomagać Dexterowi w jego kontrowersyjnym wymierzaniu sprawiedliwości, a wszystko to w wybranych przez nas opcjach (do wyboru mamy widok z pierwszej lub trzeciej osoby i wiele innych możliwości ustawień kamery).

Warto dodać, ze fabuła gry jest w pełni oryginalna, a głosu naszemu bohaterowi użycza sam Michael C. Hall, odtwórca serialowej postaci Dextera.

Poniżej prezentujemy trailer pokazujący efekty pracy autorów aplikacji.

Gra na iPhone’a „Dexter” do nabycia w App Store za 5,99 USD.

Źródło:http://www.tvsquad.com

Dziel się artykułem!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus