Ponad 9 milionów pre-orderów Samsunga Galaxy S III może świadczyć tylko jedno – jest to jeden z najbardziej oczekiwanych modeli smartfonów tego roku jeśli nie w ogóle! Tyle bowiem zamówień na ten model złożyło około 100 operatorów komórkowych z całego świata. Czy to była prawda? Tego do końca nie wiadomo i nie ma już teraz większego znaczenia. Samsung Galaxy S III miał bowiem swoją premierę już prawie 3 tygodnie temu. Czy wart jest tego zainteresowania i całego zamieszania – możemy dowiedzieć się już całkiem empirycznie.

Premierę S III miało na specjalnego konferencji zwołanej w Londynie. Pierwsze wrażenie jest naprawdę fenomenalne. Ekran jest jak na smartfony naprawdę olbrzymi (4,8 cala), kolory wyświetlacza bardzo żywe i nasycone, czerń jest czarna, a 4-rdzeniowy procesor zapewnia kompletny komfort pracy.

Nowy Samsung Galaxy S III został nafaszerowany inteligentnymi systemami. Część z nich przypomina już znane z innych smartfonów aplikacje jak np. Siri na iPhone. Z innych bajerów fajne jest np. dzwonienie do osoby z którą smsujemy poprzez zwykłe przyłożenie ucha do telefonu. Dzielenie się danymi pomiędzy dwoma Samsungami też jest teraz o wiele prostsze. Wystarczy zbliżyć je do siebie, a te wymienią się przesyłanym plikiem czy informacją.

Więcej specjalistycznych info o Galaxy S III i testy porównawcze znajdziecie na setkach stron w sieci. My polecamy!

 

Dziel się artykułem!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus