histeria-1

Czy pomyślelibyście kiedykolwiek, że na widok iPhone’a będą drżeć wam ręce, a serce zacznie bić szybciej niż zwykle? Nie, wcale nie chodzi mi o zachwyt nad urządzeniem Apple (choć takie uczucie też jest niektórym znane), lecz o strach. Strach przed tym, co się w nim kryje i wciąga coraz szersze kręgi właścicieli iPhone’ów… Uważajcie, nadchodzi „Hysteria Project”!

„Hysteria Project” to nowa gra na iPhone’a, przygotowana przez francuskie studio Bulky pix. Cecha charakterystyczna „Hysterii”? Każdego, kto spróbuje ją przejść, przyprawia o ciarki na plecach. Przypatrzmy się więc bliżej grze, na punkcie której oszaleli prawie wszyscy maniacy iPhone’ów.

„Hysteria” wita nas następującymi słowami:

„You start in an old cabane after been tied by a strange and frightening guy…
Your eyes are blurred, you feel your heart pulsing on forehead sides.
You see this strange logo everywhere around you and start to hear weird cries.
There is only one thing to do… escape and stay alive!”

Już sam wstęp wprowadza nas w mroczny klimat. Od tego momentu musimy poradzić sobie sami – nikt inny, żaden fikcyjny bohater, tylko my, ponieważ w „Hysteria project” gracz jest równocześnie bohaterem.

Gra oparta jest na filmowej fabule, w której mamy za zadanie uciec przez psychopatycznym mordercą. Nie jest to łatwe, wymaga koncentracji i refleksu, gdyż każda niewłaściwie podjęta decyzja może skończyć się dla nas „śmiercią”.
Doskonała ścieżka dźwiękowa, atmosfera grozy i perfekcyjnie budowane napięcie wciągają bez reszty. Pozostaje tylko kupić „Histeria Project” w App Store za 1,99 USD i zacząć się bać…

Gra dostępna jest w języku angielskim, francuskim, włoskim, niemieckim i hiszpańskim.

hysteria-2

Źródło: http://toucharcade.com/
http://www.myapple.pl/

Dziel się artykułem!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus