siatkowka_m

Siatkówka to, po piłce nożnej, jeden z najbardziej popularnych sportów nad Wisłą. Tym bardziej nie dziwi fakt, że Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn ściągają przed telewizory mnóstwo widzów. Co jednak jeśli jesteśmy namiętnymi kibicami siatkówki, a nie możemy zasiąść przed telewizorem lub nie możemy akurat polecieć do Turcji? Plus nadszedł nam z pomocą…

Jeśli masz telefon w Plusie to możesz oglądać mecze za darmo i na żywo! Jeśli jesteś w innej sieci to pozostaje znaleźć kolegę lub koleżankę z telefonem w Plusie, przekonać ją/jego, że warto właśnie o tej godzinie włączyć komórkę i zobaczyć razem mecz.

Transmisja obejmuje rozgrywki mistrzowskie mężczyzn i kobiet, podgląd na tabele wyników oraz na inne informacje dotyczące mistrzostw.

Żeby zobaczyć mecz na komórce należy mieć telefon wyposażony w opcję transmisji wideo z prawidłowymi ustawieniami WAP i wideo. Następnie trzeba wejść na stronę wap.plus.pl i otworzyć link do serwisu siatkarskiego, który znajduje się na stronie wap.plus.pl w sekcji „Polecamy”.

Potem pozostaje już tylko zajęcie wygodnej pozycji i zaopatrzenie się najlepiej w zimne piwo dla lepszego skupienia;)

Źródło: http://www.biuroprasowe.plus.pl/

Dziel się artykułem!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus