nokia-ovi1

Muzyczny sklep internetowy Nokii przeszedł metamorfozę, którą możemy oglądać już od kilku dni. Ta zmiana poskutkowała ulepszonym wyszukiwaniem utworów, wyższą jakością muzyki, brakiem zabezpieczenia DRM i wieloma innymi udogodnieniami, z których każdy użytkownik na pewno się ucieszy.

Nowa platforma sklepu to dla fanów muzyki niewątpliwy smaczek. Od tej pory pliki w wysokiej jakości 256 kbps będzie można bez problemu odtworzyć na komputerze, innym telefonie czy kompatybilnym urządzeniu przenośnym różnych producentów. Do tego, dużo łatwiejszy będzie także dostęp do muzyki, ponieważ do sklepu będzie można się zalogować za pomocą każdej przeglądarki internetowej przez komputer lub telefon komórkowy, mający połączenie z Internetem i wyposażony w urządzenie obsługujące format MP3. Warto dodać, że chcąc korzystać z Ovi Muzyka, nie trzeba instalować żadnego dodatkowego oprogramowania.

Łatwo i wygodnie jest także dalej, po zalogowaniu. W Ovi Muzyka możemy wybierać spośród 6 milionów utworów. Każdy wielbiciel muzyki powinien wiec wyszukać tu coś dla siebie, tym bardziej, że – jak twierdzi Nokia – w sklepie będzie można znaleźć utwory z każdego gatunku, a także z niezależnych wytwórni muzycznych. W wyborze nowych, interesujących utworów pomocne mogą być rekomendacje widniejące na podstronach artystów.

Jeśli chodzi o opłaty Ovi Muzyka także przedstawia się całkiem zachęcająco. Nowe kategorie cenowe są następujące: za jeden utwór można zapłacić 2,49 zł, 2, 99 zł lub 3,49 zł; za cały album 24,99 zł, 29,99 zł lub 34,99 zł. Przed zakupem, oczywiście, każdy może przesłuchać 30 sekund każdego utworu.

I jak wam się podoba taka metamorfoza? :-)

Więcej informacji na www.music.ovi.com.

Źródło: http://www.nokia.pl/
Foto: http://blog.rightmobilephone.co.uk/

Dziel się artykułem!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus