Firma Samsung zaprezentowała dwa nowe modele smartfonów z rodziny Samsung GALAXY – GALAXY Mini oraz GALAXY Fit. Pierwszy z nich jest dedykowany dla młodszych użytkowników telefonów, którzy lubują się w nowoczesnym i modny design’ie oraz często korzystają z portali społecznościowych w internecie. Druga propozycja – Fit – to już telefon dla starszych stawiających przede wszystkim na profesjonalizm i funkcjonalność telefonu np. do celów biznesowych.

Oba modele nowych smarfonów Samsunga pracują na systemie Google Android 2.2 (Froyo). Oferują zatem wiele funkcjonalności autorskich Google takich jak Google Maps, Google Talk, Gmail i wiele innych. Poza tymi istnieje oczywiście możliwość dokupienia aplikacji ze sklepów internetowych Android Market oraz Samsung Apps. Dzięki wtyczkom społecznościowym takim jak Social Hub można uporządkować wszystkie kontakty, wiadomości, adresy e-mail itp.

Co do wyglądu Samsung GALAXY mini wyróżnia się przede wszystkim nowoczesną obudową z szarym panelem bocznym. Telefon wyposażony jest w wyświetlacz QVGA o przekątnej 3,14 cala oraz procesor 600 MHz co gwarantuje które są sprawnego i szybkie użytkowanie telefonu. Nowy interfejs TouchWiz 3.0 ułatwia nawigację w menu. Gwarantuje również większe pole wpisywania wiadomości. Wbudowane radio FM i standardowe złącze słuchawkowe 3,5 mm,, ułatwiają dostęp do wszelakich multimediów, a aparat o rozdzielczości 3 MPix robi całkiem przyzwoite zdjęcia.

Dziel się artykułem!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus