nokia_e-mail-75

Tuż przed świętami miała miejsce długo oczekiwana premiera: Nokia wypuściła na rynek swój pierwszy telefon wyposażony w wysuwaną z boku pełną klawiaturę QWERTY. Przeznaczony głownie do użytku biznesowego model E75 prezentuje się całkiem nieźle, a można go kupić już za ok. 1700 zł (warto poszperać w sklepach internetowych, bo sugerowana cena detaliczna producenta to aż 2149 zł).

Oto, jakie zalety sprzętu mogącego z powodzeniem konkurować np. z Black Berry zachwala sam producent: telefon oferuje użytkownikom dostęp do poczty prywatnej i biznesowej poprzez większość istniejących kont e-mail, a wiadomości na telefon dostarczane są automatycznie i na bieżąco. Pocztę można skonfigurować w kilka sekund za pomocą trzech prostych kroków. Nokia E75 to pierwszy telefon z licencją na usługę Nokia Messaging, która dostępna jest w nim bezpłatnie na całe życie produktu.

Nokia E75 udostępnia nowy, rozbudowany i bardzo wygodny interfejs poczty email. Telefon wyposażony jest w bogaty pakiet narzędzi, który zapewnia pełną obsługę folderów i wiadomości w formacie HTML, załączników, rozwijane widoki, a także możliwość sortowania wiadomości według dat, nadawców i rozmiarów. Oprócz udoskonalonych funkcji przesyłania poczty, urządzenie to daje dostęp w czasie rzeczywistym do kalendarza, kontaktów i zadań.

Nokia E75 jest ściśle zintegrowana z usługami Ovi. Telefon posiada wbudowany moduł A-GPS, aplikację Nokia Maps z 3-miesięczną pełną licencją na nawigację samochodową, a także dostęp do doskonałych gier N-Gage. Co więcej, ważnymi plikami przechowywanymi na komputerze stacjonarnym można zdalnie zarządzać i udostępniać je za pomocą usługi Ovi Files, dostępnej także w telefonie Nokia E75.

Telefon można kupić w kolorze srebrno-granatowym lub srebrno-czerwonym. Oprócz ww. parametrów trzeba też wspomnieć o kamerze 3,2 Mpx (lampa, zoom x8, drugi aparat do wideopołączeń), odbiorniku radiowym z RDS, obsłudze mp3 i formatów wideo, a także możliwości zainstalowania karty pamięci o pojemności do 16 GB (w zestawie karta 4 GB).

Źródło: http://www.nokia.pl/

Dziel się artykułem!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus