niezla_sciema1

Kiedy Emmanuel Olisadebe (czy ktoś go nie pamięta?) grał jeszcze w Polsce, jak ognia unikał rozmów z dziennikarzami. Nie lubił ich, bo byli namolni i zawsze namawiali go do powiedzenia czegoś po polsku. Dlatego, kiedy na horyzoncie pojawiał się ktoś z notesem lub dyktafonem, Oli od razu sięgał po telefon, udając, że jest zajęty rozmową.

Miał pecha, bo prawie za każdym razem ktoś do niego dzwonił, gdy on trzymał aparat wprost przy uchu. Głupia sprawa (o bębenkach nie wspominając). Jeśli zdecyduje się wrócić, nie będzie już musiał odstawiać takich „numerów”. Wystarczy, że sprawi sobie Samsunga S3500 z funkcją „Fake Call”.Telefon właśnie wchodzi do sprzedaży detalicznej w Polsce. Co w nim takiego nowatorskiego? Funkcja „Fake Call”, czyli „Fałszywe połączenie”, to znakomity „patent” dla wszystkich, którzy przynajmniej od czasu do czasu chcieliby wykorzystać swoją komórkę jako koło ratunkowe w nudnej albo krępującej sytuacji. Czyli dla wszystkich. Producent zresztą podpowiada: „Jeśli potrzebna jest wymówka, by wyjść z nudnego spotkania lub też zakończyć przedłużającą się rozmowę z nieciekawym rozmówcą, funkcja Fałszywego Połączenia okaże się niezawodna”.

Wystarczy lekko przesunąć palcem po jednym z przycisków klawiatury funkcyjnej – rzecz daje się zrobić zupełnie niepostrzeżenie – i telefon już do nas dzwoni. Dosłownie: telefon, nikt inny. Bo chociaż słyszymy sygnał nadejścia połączenia, żadne połączenie nie nadchodzi. Ale przecież o to nam właśnie idzie. Nie ma nadchodzić, to my mamy wychodzić. Z uciążliwego dla nas spotkania. Tak to działa, niezła ściema.

Oprócz tego, że posiada funkcję oszukiwania ludzi (nudziarze, to też ludzie), Samsung S3500 to całkiem przyzwoity, nowoczesny ‚slider’, wyposażony m.in. w odtwarzacz mp3, radio FM z RDS oraz funkcją nagrywania strumienia audio, czytnik zewnętrznych kart pamięci microSD (pamięć wbudowana to 43 Mb), aparat 2 Mpx z nagrywaniem wideo, Bluetooth oraz standardowa w Samsungach funkcja Mobile Tracker (teoretycznie ułatwia
odnalzienie zgubionego telefonu).

Całość utrzymana w nowoczesnym stylu: wymiary 100 x 48 x 19 mm, rozsuwana obudowa, eleganckie wykończenie. Wyświetlacz 2,2 cala o rozdzielczości 240 x 320 px, odtwarzający 16 mln kolorów. Nieźle, ale trzeba uważać. Coś tu może być ściemą.

Źródło: http://www.samsung.com/

Dziel się artykułem!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus