parachutepanic1

Gier na iPhone’a jest coraz więcej, twórcy prześcigają się w pomysłach oraz coraz bardziej zaawansowanej grafice. Jednak kluczem do sukcesu jest nowatorstwo i prostota. Właśnie tymi cechami urzeka nowa gra firmy FDG Enternainment o nazwie „Parachute Panic”, która 29 maja zadebiutowała w App Store.

Pomysł na grę nie jest, co prawda, oryginalny – w „Parachute panic” musimy uratować spadochroniarzy, którzy wyskakują z samolotu. Z czymś się Tobie to kojarzy? Owszem, z grą flaszową o takim samym tytule. Co je różni? Otóż w pierwotnej wersji ratowaliśmy skoczków poprzez sterowanie łódką pływającą na dole ekranu, zaś w nowej odsłonie gry sterujemy wiatrem, dzięki któremu spadochroniarze mogą bezpiecznie wylądować na łódkach. Nie jest to łatwe, gdyż na naszej drodze, a raczej drodze skoczka, pojawiają się różne przeszkody w postaci helikopterów, groźnych rekinów czy niesprzyjających warunków pogodowych.

Jednak tym, co najbardziej przykuwa uwagę w nowej wersji gry jest ręcznie rysowana grafika oraz interesujące animacje. Grając w „Parachute Panic” mamy wrażenie jakbyśmy cofnęli się do czasów szkolnych, kiedy to na nudnych zajęciach rysowało się w zeszycie historyjki. Dodając do tego wszystkiego ciekawą oprawę muzyczną można śmiało powiedzieć, że „Parachute Panic” to jedna z najciekawszych gier dostępnych w App Store.

Gra jest do nabycia w cenie 0,79 euro, lecz to cena tymczasowa, ustanowiona ze względu na premierę. Wszystkim zainteresowanym udzieleniem pomocy skoczkom zalecam więc jak najszybszy zakup gry.

Źródło: http://www.appleiphoneapps.com/
http://applemania.pl/

Dziel się artykułem!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus