Muff to w zasadzie marka e-operatora – aplikacji, która będzie wykorzystywała w pełni potencjał Internetu w komunikacji. Połączenia telefoniczne będzie można wykonywać zarówno z telefonu komórkowego, stacjonarnego, smartfona jak i z tabletu, laptopa i komputera stacjonarnego. Jak zapowiada sam operator połączenie z komórkami będzie kosztowało jedynie 6gr za minutę.

Taka cena powinna zainteresować wielu abonentów mających wykupione usługi u obecnych operatorów telekomunikacyjnych. Jak wynika z badań przeprowadzonych rok temu przez UKE aż 95% respondentów wybiera usługę i operatora w oparciu o oferowane najniższe ceny. Zatem cena jest głównym wyborem a tutaj Muff będzie mogło powalczyć o klientów.

Muff ma zagwarantować darmowe rozmowy wewnątrz sieci i to bez opłat abonamentowych co jest dość śmiałym krokiem i zmusi konkurencję do podjęcia działań.  Na dodatek otrzymamy od Muff pełną kontrolę wydatków, brak ukrytych opłat, możliwość zakupu własnego numeru stacjonarnego, który będzie można obsłużyć również przez smartfona i tablet z dostępem do internetu. Możliwe będą również rozmowy zagraniczne bez dodatkowych opłat roamingowych – wszystko dzięki wykorzystaniu internetu w komunikacji. Aplikacja Muff powstała zatem w oparciu o wszystko rozwiązania telekomunikacyjne z pełnych wykorzystaniem internetowych protokołów.

 

Dziel się artykułem!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus