W świecie technologii coraz częściej można zaobserwować mariaże znanych projektantów i domów mody z markami produkującymi elektroniczne sprzęty użytkowe. Najpopularniejszymi produktami powstającymi w wyniku takiej współpracy niewątpliwie są telefony komórkowe łączące w sobie niepowtarzalny styl z walorami technologicznymi najwyższej jakości.

W ostatnich dniach pojawiła się zapowiedź nowego smartfona firmy LG, który ma zostać zaprojektowany przez włoski dom mody Prada. Telefon komórkowy LG Prada zapowiada się dosyć interesująco. Stylowy, bardzo ekskluzywny design oraz interfejs to dzieło włoskich projektantów, zaś wnętrze telefonu oraz zawarte w nim nowinki technologiczne leżą w gestii koreańskiego giganta jakim jest firma LG. Telefon ma być wyposażony w nową wersję systemu operacyjnego Android 2.3 możliwą do rozszerzenia do systemu Ice Cream Sandwich. Jeśli chodzi o bardziej szczegółową specyfikację modelu należy uwzględnić procesor dwurdzeniowy o mocy obliczeniowej 1GHz oraz pamięć całkowitą wielkości 8GB.

Wiadomo również, iż telefon komórkowy będzie wyposażony w duży ekran dotykowy oraz aparat fotograficzny o rozdzielczości 8 Mpx. W Internecie pojawiło się kilka wstępnych zdjęć oraz projekt smartfona, który w opinii specjalistów będzie przypominał Nokię N9 oraz Lumię 800.

Dziel się artykułem!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus