guardian2Minęły już czasy, kiedy to dzwoniąc na przystanku autobusowym ze swojej super komórki najnowszej generacji, trzeba było ją ukrywać w kurtce lub szaliku. Oczywiście, nie mówię tutaj o szacownym gronie, które jest uzależnione od publicznej promocji swoich telefonów, i przy okazji skarpet Nike (wersja męska) lub torebki od Vuitton’ a (wersja żeńska)… Choć dla nich ta informacja także jest zbawienna, bo nigdy nie wiadomo kogo dosięgnie lepka ręka złodzieja. Czas poznać więc naszego wybawcę. Oto Phone Guardian 3.0 – program, który namierzy skradzioną komórkę.

Phone Guardian 3.0.działa lepiej niż słynny detektyw R. Jeśli zgubimy telefon, lub gdy wpadnie w ręce złodzieja, program umożliwi nam szybkie zablokowanie telefonu. Wystarczy wysłać odpowiedniego smsa i gotowe. Telefonu nie będzie można odblokować komórki bez znajomości odpowiedniego hasła ustalonego przy instalacji programu. Złodziej będzie bezsilny, a my będziemy spokojni o nasze dane. Otrzymamy też wiadomość z numerem nowej karty sim, numerem telefonu oraz wszelkimi pozostałymi danymi, które pomogą nam namierzyć naszą komórkę.
Phone Guardian 3.0. to aplikacja przeznaczona dla symbiana s60 v.3. Aplikację możemy wypróbować za darmo przez 5 dni. Trial i pełna wersja do pobrania z SymbianGuru.com.

Źródło: Simblog.pl

Dziel się artykułem!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus