lans_w_lesie1

Wakacje jeszcze trwają, pewnie niejeden szczęśliwiec ma jeszcze urlop przed sobą. Jeśli wyjeżdżamy do hotelu w Hurghadzie albo Szarm el-Szejk, do utrzymywania łączności z opuszczoną ojczyzną wystarczy nam „zwykły telefon”. A gdy jedziemy w głusze? Też. Jednak, gdyby ktoś chciał odrobinę lansu i dodatkową gwarancję trwałości, niech weźmie ze sobą Nokię 3720 classic, bo to, zdaniem producenta, najbardziej wytrzymały telefon w jego liczącej przecież setki modeli ofercie.

Jego sprzedaż Finowie rozpoczęli właśnie tego lata, na wakacje 2009 nadaje się więc w sam raz. Co dostaniemy za niezbyt wygórowaną cenę ok. 125 euro? Model wyróżnia się stopniem ochrony IP-54, a także odpornością na wstrząsy oraz działanie wody, kurzu i pyłu. Telefon jest całkowicie uszczelniony w celu ochrony wewnętrznych części elektronicznych, a jego obudowa skonstruowana jest z niezwykle solidnych materiałów. Pokrywa baterii (wydajnej), która chroni zarówno akumulator, jak i wewnętrzne obwody produktu, jest zamykana na wkręt, dzięki czemu z telefonu można bez obaw korzystać w otoczeniu wilgotnym, zapylonym czy błotnistym.

„Telefon Nokia 3720 classic został zaprojektowany z myślą o uzyskaniu jak największej wytrzymałości na zalania, wstrząsy i upadki. Dzięki temu sprawdzi się idealnie zarówno na plaży, jak i na zapylonym terenie budowy. Choć Nokia 3720 classic to produkt >gruboskórny<, model ten posiada bardzo funkcjonalne wnętrze. Dzięki temu stanowi on doskonałą propozycję dla osób poszukujących trwałego i niezawodnego telefonu komórkowego, który sprawdzi się w każdym otoczeniu” – powiedział cytowany w komunikacie prasowym Nokii Markku Suomi, jeden z wiceprezesów koncernu.

Dodatkowo 3720 wyposażono też w latarkę (diodę) LED, aplikację Nokia Maps oraz kartę pamięci 1 GB. Wyświetlacz 2,2”. Dostępne kolory: szaro-czarny i żółto-czarny.

Źródło: http://www.nokia.pl/

Dziel się artykułem!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus