jamie0

Dla tych z was, którzy nie znają Jamiego Olivera już wyjaśniam, że Jamie jest najbardziej znanym szefem kuchni w UK, którego programy emitowane na całym świecie biją rekordy wszelkiej popularności, szczególnie wśród płci pięknej;). Jamie przyciąga przed ekrany fascynatów sztuki kulinarnej, jak również totalnych laików, którym prezentuje sposoby na łatwe i smaczne posiłki.

Teraz możemy zobaczyć Jamiego w aplikacji na iPhona zatytułowanej „20 – minute meals”, w której pokazuje jak stworzyć super danie w 20 minut!

Aplikacja zawiera 50 nowych przepisów z fotografiami z każdego etapu tworzenia posiłku, dzięki temu krok po kroku widzimy, jakie produkty mamy kupić oraz jak przygotować nasze danie.

„20 minute meals” pozwala na tworzenie własnych list zakupów, które można później edytować, dostosowując listy do aktualnych potrzeb. Można także wyszukiwać konkretne przepisy lub szukać potraw wg kategorii albo składników. Jeśli zaś ktoś chce zdać się los i zaryzykować , to może zdecydować się na opcję losowego wybrania przepisu przez aplikację.

Dla początkujących za kuchennym blatem, pomocna może okazać się możliwość oglądania Jamiego przygotowującego potrawy podczas 90 minut pokazowych video klipów. Ponadto opcja pozwalająca na słuchanie podczas gotowania wybranej potrawy głosowych wskazówek Jamiego, dopilnuje, żeby zamiast żurku nie wyszedł nikomu barszcz…

jamie2

Aplikacja Olivera ma jeszcze jedną zaletę, której nie posiadają inne aplikacje spod znaku kulinariów- otóż z „20 minute meals” można korzystać nawet jeśli nie mamy połączenia z Internetem. Dzięki temu w każdej chwili można sprawdzić co przygotować na obiad, romantyczną kolację lub deser.

„20 min meals” kosztuje 4,99 USD, czyli dość sporo jak na aplikację, ale ta cena chyba nie odstraszy prawdziwych miłośników sztuki kulinarnej … i wielbicielek Jamiego;).

Źródło: http://www.intomobile.com/

Dziel się artykułem!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus