gadu_air

Oto mamy nowego wirtualnego operatora z ofertą na kartę: niskie ceny, znana marka i jeszcze komunikator w telefonie za darmo. Czego chcieć więcej? Trudno powiedzieć. Zobaczmy, czym chwali się GaduAIR, i dlaczego z respektem potraktował go na swoim blogu nawet rzecznik Play, zwykle nie mający litości (przynajmniej werbalnie) dla konkurencji.

Telefoniczna oferta ze strony GG Network S.A., właściciela najpopularniejszego w Polsce komunikatora internetowego, zarządzającego również kilkoma innymi, mniejszymi wirtualnymi przedsięwzięciami, pojawiła się w tym tygodniu. Dzięki Gadu Gadu promocję ma zapewnioną. Czy to wystarczy dla pozyskania klientów? Nie sposób zaprzeczyć, że cennik robi dobre wrażenie.

Wygląda to tak: minuta połączenia do „wszystkich” sieci – 29 gr; do Play i Cyfrowego Polsatu – 49 gr; SMS – 15 gr; MMS – 30 gr; internet – 1 gr za 20 kB. Do tego pakiet 100 min w sieci za 9 zł, pakiet NET (60 MB) za 10 zł i bezpłatne Gadu Gadu w komórce. Konto można doładować za 10, 20, 50 lub 100 zł – w przypadku dwóch tańszych opcji ważność doładowania na połączenia wychodzące i przychodzące to 90 dni, w przypadku opcji droższych – 180 dni. W przypadku braku nowych wpłat na konto numer GaduAIR traci ważność po upływie 30 dni od wygaśnięcia ostatniego doładowania. Ze środków wpłaconych na konto GaduAIR można też korzystać kupując inne usługi z szerokiej oferty GG Network S.A., np. telefonii internetowej naGłos. Połączenie usług internetowych z telefonią komórkową to zresztą w ogóle najważniejszy wyróżnik oferty nowego operatora.

Szczegółowy cennik, wraz ze wszystkimi możliwymi pakietami, bonusami, zestawami promocyjnymi i cokolwiek jeszcze przyjdzie do głowy specom od sprzedaży, znaleźć można na stronie: http://www.gaduair.pl/.

Kto się odważy spróbować Gadu nie tylko jako komunikatora sieciowego, musi zacząć od kupna startera za 20 zł (kwota do wykorzystania na usługi – połączenia, SMSy itd.; ważna 60 dni). Przy dostępie do internetu z aktywacją nie powinno być żadnego problemu. A jak wirtualna sieć będzie się sprawdzała w praktyce, to się dopiero okaże. W każdym razie dostępność funkcji takich jak łączenie numeru Gadu z numerem telefonu brzmi co najmniej ciekawie.

GaduAIR będzie korzystać z nadajników i sieci należących do Polkomtela (Plus).

Więcej: http://www.gaduair.pl/

Dziel się artykułem!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus