euphoria_screens2

Kilka dni temu ruszyła polska wersja Nokia Music Store (skrót – NMS). Polacy będą mieli w czym wybierać. Sklep oferuje ponad 4,5 miliona utworów polskich i zagranicznych. Nokia rozpoczęła współpracę z największymi wydawnictwami, ale również  z niezależnymi wytwórniami, tak więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Fińska firma stawia na premiery. Nowości mają pojawiać się w sklepie Nokii równolegle z ich premierą cyfrową, a nawet przed nią. Tak jak w przypadku nowego albumu Moby’ego, który jest już dostępny w Nokia Music Store, zaś na półkach „w realu” pojawi się 1 lipca. Ponadto w NMS planowana jest sprzedaż trudno dostępnych singli oraz polskich audiobooków.

W Nokia Music Store możemy kupować muzykę 24 h na dobę. Wystarczy tylko połączyć się z Internetem, zalogować się na music.nokia.pl i wybierać ulubione kawałki lub albumy. Muzyczne zakupy w NMS można również zrobić korzystając z komputera. Do tego potrzebne jest oprogramowanie Nokia Music for PC, które porządkuje i przesyła muzykę pomiędzy komputerem, telefonem lub kompatybilnym urządzeniem.

Użytkownicy sklepu mogą tworzyć swoje listy utworów oraz spis tego, co chcą kupić przy kolejnych wizytach w NMS. Zarówno utwory, jak i listy odtwarzania mogą być synchronizowane pomiędzy komputerem a telefonem za pomocą oprogramowania Nokia Music for PC.

Jednak przejdźmy do najważniejszego, czyli do cen. Otóż, za pojedyńczy utwór trzeba zapłacić 3,49 zł, a za cały album 34,9 zł. Oczywiście mamy możliwość bezpłatnego przesłuchania 30-sekundowego fragmentu każdego utworu przed jego zakupem.

Warto dodać, że muzyka z NMS jest w pełni legalna, na licencji ZAIKS- u.

Więcej informacji na stronie sklepu http://music.nokia.pl/

Dziel się artykułem!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus