DICE+ beauty shot_2013.09.06

Wygląda niepozornie, jak zwykła kostka do gry. Jednak po bliższym zapoznaniu się z DICE+, okazuje się, że jest to coś zdecydowanie więcej – urządzenie na miarę XXIw, naszpikowane po każdą swoją krawędź technologią!
I chociaż tradycyjne gry planszowe odeszły już do lamusa, polska firma Game Technologies bez wątpienia to zmieni. Jadnak papierowe plansze zostaną zastąpione… tabletami! Czy nie wydaję się to być idealnym rozwiązaniem?
DICE+ wykorzystując technologię Bluetooth, działa na urządzeniach zaopatrzonych zarówno w system iOS jak i Android. Dzięki niezwykle czułym czujnikom pola magnetycznego, temperatury, odległości czy akcelerometr, posiada praktycznie nieograniczone możliwości. Możemy nią rzucać , obracać, potrząsać, a nawet przyglądać się jak świeci, aż w 256 milionach kolorów. Aby rozpocząć naszą zabawę, wystarczy jedynie pobrać bezpłatną aplikację Poweredboardgames. Nic prostszego!
Co więcej,
załączone w naszej kostce USB umożliwia aktualizację oprogramowania, jak i również jej ładownie, dzięki czemu, możemy jej używać w każdym miejscu na świecie, o dowolnej porze dnia i nocy. DICE+ może zostać naszym nieodłącznym kompanem niemal wszędzie, nawet podczas niecodziennych, długich podróży, gdyż wyjątkowo wytrzymała bateria starcza aż na 20 godzin! Do wyboru mamy szeroki wachlarz najrozmaitszych gier o różnej tematyce: przygodowych, strategicznych, edukacyjnych itp., gdzie każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Wystarczy zebrać rodzinę lub przyjaciół i do dzieła! Więcej na temat Dice+ znajdziesz na naszym blogu geekee.pl

Dziel się artykułem!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus