img_0355

Niewątpliwie Biały Dom idzie z duchem czasu. Dla wszystkich fanów Baracka Obamy przygotował prawdziwą gratkę – pod koniec stycznia wypuścił na rynek w pełni darmową aplikację „The White House” na iPhone’a oraz iPoda Touch, dzięki której każdy iPhone-maniak będzie mógł dowiedzieć się, co słychać w Białym Domu.

Barack Obama najwyraźniej postawił na nowoczesne formy kontaktu z wyborcami. Po stronie internetowej i kontach w serwisach społecznościowych przyszedł czas na kolejny krok, czyli mobilne rozwiązania.

Aplikacja „The White House”, na temat której pojawiła się już oficjalna informacja na blogu Białego Domu,  zawiera najnowsze wiadomości dotyczące prezydenta USA, nagrania video z jego wystąpień, konferencji oraz zdjęcia i artykuły z prezydenckiej strony internetowej.

„The White House” oferuje też wygodną funkcję video streamingu, pozwalającą właścicielom iPhone’ów oglądać na żywo wystąpienia prezydenta Obamy w swoim telefonie komórkowym, jak np. coroczne przemówienie prezydenta State of The Union, które będzie także zobaczyć na żywo na stronie internetowej Białego Domu. Oprócz tego, w planach przewidziane jest stworzenie strony przeznaczonej dla urządzeń mobilnych.

Ciekawe, kiedy nasz Pałac Prezydencki wpadnie na podobny pomysł…

white-house-app-full

Źródło: http://www.techcrunch.com/2010/01/20/white-house-iphone-app/

Dziel się artykułem!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus