raiffeisen1

Banki zaciekle walczą o nowych klientów. Jako pole do reklamowych manewrów coraz częściej wybierają rynek telefonii komórkowej, zauważając ogromny potencjał, jaki w nim tkwi. Czym więc kuszą nas banki? Aplikacjami na komórkę, dzięki którym wykonamy wszystkie operacje bankowe oraz … sprzętem Apple.

Raiffeisen Bank Polska poszerzył swoją ofertę aplikacji o nazwie „Mobilny Bank”, która wcześniej była dostępna tylko dla posiadaczy smartphone’ów z systemami operacyjnymi Symbian i Windows Mobile, a teraz można ją zainstalować również na iPhone’nie. Raiffeisen Bank Polska informuje, że „Mobilny Bank” jeszcze w tym roku będzie dostępny dla BlackBerry, natomiast w 2010 roku oferta poszerzy się o aplikacje w technologii Java.

„Mobilny bank” to rzeczywiście wielkie ułatwienie dla posiadaczy komórek. Zlecenie przelewu, jak i innych operacji internetowych, w każdym miejscu na Ziemi, nie będzie stanowić żadnego problemu. Ponadto, dzięki aplikacji z łatwością wyszukamy bankomat oraz najbliższą placówkę Raiffeisen Banku.

„Mobilny bank” można pobrać przez komórkę ze strony www.mobilnybank.pl, która automatycznie rozpoznaje dostępność aplikacji na nasz model telefonu.

Raiffeisen Bank oferuje wygodne rozwiązania, a Bank Zachodni WBK sprzęt marki Apple.

Z jednym zastrzeżeniem – urządzenia z jabłkiem mają szansę zdobyć tylko Ci korzystający z telefonu na kartę. Bowiem promocja ogłoszona przez WBK polega na doładowywaniu konta za pośrednictwem banku.

Wystarczy tylko w okresie od 23 grudnia 2009 do 28 lutego 2010, doładować konto telefonu kwotą równą co najmniej 50 złotych i zarejestrować tę transakcję na stronie www.TutajDoladuj.pl. W promocji można zgłaszać więcej niż jedną transakcję. Im większa będzie kwota łącznych doładowań uczestnika promocji, tym większe prawdopodobieństwo, że właśnie on otrzyma:

- komputer iMac 21,5” Intel Core 2 Duo (nagroda dla uczestnika z największą łączną kwotą)

- laptop Apple MacBook 13,3” Intel Core 2 Duo (dla drugiego w kolejności uczestnika)

- 50 sztuk Apple iPod Touch 8GB (dla kolejnych pięćdziesięciu uczestników)

Ponadto WBK nagrodzi 500 pierwszych uczestników promocji, oddając im do dyspozycji kartę internetową pre-paid Banku Zachodniego WBK, upoważniającą do zakupów ze zniżką w sklepach internetowych, które współpracują z WBK. Ich lista dostępna jest na stronie wystarczysiec.pl.

Więcej informacji na temat promocji WBK znajdziecie tutaj.

Źródło: http://tutajdoladuj.pl
http://mobilemarketing.pl/

Dziel się artykułem!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus